CH Furniture Logo


بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل – HOFEX 2020


نویسنده: حسین حسن پور

بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل تهران ، در تاریخ 4 تا 7 دی 1398 برگزار شد. همانند دوره های گذشته، شرکت کنندگان، حضوری فعال داشتند و در فضایی آکنده از شور و نشاط به ارائه محصولات و دستاوردها ، روش های ساخت، استراتژی های برندینگ و اهداف دیگر از این دست پرداختند و بازدیدکنندگان نیز با اهدافی مختلف از غرفه های نمایشگاهی و محصولات دیدن کردند .

 

تلاش تولید کنندگان داخلی، در مسیر طراحی و تولید و خودکفایی، بسیار ستودنی و ارزشمند است و هر ساله شاهد پیشرفت چشمگیر این صنعت هستیم و گام هایی را جهت رسیدن به استاندارد های جهانی و ورود و ارتقاء عرصه صادرات جهت رقابت با تولید کنندگان بین المللی می پیماییم. و مطمئناً با پیشرفت در زمینه های سیاسی، اقتصادی به کوشش مسئولین این مهم با توجه به پتانسیل داخلی محقق خواهد شد و شاهد رشد روز افزون این صنعت و ارتقاء سطح کمی و کیفی در این صنعت خواهیم بود.

ما ( شرکت چوب و هنر)  نیز با استراتژی حضور پر قدرت جهت ارائه محصولات نو ، ایده ها و هویت و تغییرات برندینگ در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و در سالن 38 به وسعت 468 متر مربع پذیرای بازدیدکنندگان بودیم . با در نظر گرفتن معیار های سنجش طراحی و تولید، در رقابت نمایشگاه شرکت کردیم و موفق به کسب عنوان “برند برتر صنعت مبلمان” و مفتخر به دریافت “لوح و تندیس زرین “هافکس 2020 شدیم ،که این عنوان به جهت برند برتر شدن در رسته سرویس خواب بزرگسال مدرن، بوفه، کتابخانه، ویترین و کنسول ، میز جلو مبلی، و همچنین میزهای لوازم صوتی و تصویری بوده است .

نیل به این هدف با تلاش شبانه-روزی و بی وقفه تمامی اعضای خانواده چوب و هنر حاصل شده و دستاورد آن محصولاتی در شاخه هایی نوین در محصولات چوب و هنر بوده است، باشد که لایق سلایق بیشتری از مخاطبان چوب و هنر باشیم. توجه به ایده های نو، طراحی منحصر به فرد و خلاقانه، استفاده از تکنولوژی های نوین در زمینه یراق آلات، فوم، رنگ، پارچه، نحوه تولید و ساخت و طراحی در دستور کار سال 1398 قرار گرفته بوده است که با برنامه ریزی و تلاش بی وقفه، به این مهم دست پیدا کردیم.

 

امید داریم با پژوهش ، تحلیل و بررسی های نوین بتوانیم در عرصه های دیگر نیز موفقیت هایی کسب کنیم تا افتخاری باشیم برای ایران و هر ایرانی.

چوب و هنـــــر

زیبایی ماندگار

www.choobohonar.com
Instagram: choobohonar

 

مطالب مرتبط: