چوب و هنر

مبل

choobohonar

 

شرکت چوب وهنر در ادامه ی ٣٢ سال فعالیت در عرصه ی تولید مبلمان کلاسیک،تحت عنوان “صنایع چوبی شیرپور” در سال ١٣٨۵ توسط گروهی متخصص ،در بخش های مختلف صنایع چوب تاسیس شد.

 

– از مهمترین اهداف ما در آغاز علاوه بر ایجاد اشتغال و کارآفرینی،قرار گرفتن در سطح برترین های صنایع چوب ایران و در پی آن تبدیل شدن به یک برند جهانی بوده است.

– دستاوردهای ما بیانگر این است که در مسیر دستیابی به اهداف اولیه خود موفق بوده ایم و گام های خود را برای رسیدن به هدف جهانی شدن با اقتدار برداشته ایم.

– بی شک رضایت مشتریان از ارائه محصولات و خدمات مامهمترین و با ارزش ترین دستاوردی است که ما به آن رسیده ایم و موجب ایجاد انگیزه و خدمت رسانی هرچه بیشتر این مجموعه می گردد.

– امید است بتوانیم در مسیر رشد و تعالی صنعت مبلمان کشور در سطح بین الملل نیز گام های موثری برداشته و با ایجاد اشتغال و تولید به اعتلای نام کشور عزیزمان “ایران”کمک کنیم.

 

دستاورد ها:
– دریافت لوح سیمین در زمینه ی سرویس خواب کم آرایه و غرفه سازی در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل هافکس ٢٠١۷
– برنده لوح زرین و تندیس برترین تولید کننده مبلمان خانگی کلاسیک از هجدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل هافکس ٢٠٠٩
– برنده لوح زرین و تندیس برترین تولید کننده بوفه،ویترین و لوازم جانبی از بیستمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل هافکس٢٠١١
– دریافت لوح زرین و تندیس مشتری مداری در مجمع سالانه بازارهای مبل ایران ١٣٩٢
– دریافت لوح تقدیر و همای زرین برترین برند ،در رسته مشتری مداری در رویاک ١٣٩٢
– ایجاد اشتغال قابل توجه در فضای تولید بالغ بر ۶٠٠٠ متر مربع
– توانایی و امکانات لازم جهت اجرای پروژه های بزرگ مبلمان برای هتل ها و فضاهای لوکس اقامتی
– صادرات به کشور استرالیا
– تجهیز طبقات VIP هتل بزرگ شیراز
– تجهیز بخشهای هتلی شرکت مس کرمان

چوب و هنر
زیبایی ماندگار

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.